Ďakujeme za váš záujem!
V čo najkratšej dobe vás budeme kontaktovať.

Vaša spokojnosť je naším úspechom!

S radosťou sledujeme úspešné príbehy firiem našich zákazníkov. Ďakujeme všetkým, ktorý využili naše služby.

Povedali o nás...

Boris Hasko
Zobraziť viac
Zakladal som SRO prvý krát. KAJJAK mi všetko vysvetlili a previedli ma celým procesom. Ak som mal aké koľvek otázky, tak vedeli na ne reagovať a poradiť. Určite odporúčam každému, kto si chce založiť SRO.
Valent Nagy
Zobraziť viac
Profesionálne služby, promptá komunikácia, spokojnosť. Odporúčam.
Renata Milanova
Zobraziť viac
Služby tejto spoločnosti som využila na odporúčanie známej a neľutujem. So službou som bola nadmieru spokojná. Oceňujem spoľahlivosť, serióznosť, rýchlosť, dobrú komunikáciu a samozrejme aj výhodnú cenu. Ďakujem za pomoc a v prípade ďalšej služby sa určite rada na túto spoločnosť obrátim.
Erik Chmelický
Zobraziť viac
Na odporúčanie známeho som sa rozhodol využiť služby tejto spoločnosti. Musím však povedať, že som bol milo prekvapený. Skvelý servis, odpoveď na každú otázku a bezkonkurenčná cena. Do budúcna sa nemám potrebu obracať inde. Tu mám istotu, záruku kvality a profesionálneho prístupu. Ďakujem!
Matej Kubiš
Zobraziť viac
Online vybavenie registrácie DPH bolo rýchle a úspešné. Veľmi oceňujem ľudský a zároveň profecionálny prístup, jednanie na rovinu a starostlivosť aj po dokončení registrácie. Ďakujem, určite využijem služby Readymate aj v budúcnosti.
Predošlé
Ďalšie